Darbo laikas

I 12:00 - 18:00
II 12:00 - 18:00
III 12:00 - 18:00
IV 12:00 - 18:00
V Nedirbame
VI Nedirbame
VII Nedirbame

 
Startavo nauja informacinė svetainė apie dantų implantacijos procedūrą

mano_implantai

Informacija apie išimamų protezų fiksaciją ant dantų implantų

www.bedantis.lt

 

Mūsų rūpestis - graži Jūsų šypsena ir burnos sveikata

slide-2.png

Po žandikaulio rekonstrukcijos operacijos…

Po kaulo bloko priauginimo operacijos gydytojas duos sukąsti marlinį tamponą, kurį reikia išlaikyti apie 30 min. Tampono paskirtis sugerti ir sustabdyti kraujavimą. Jei kraujavimas išlieka pasimatuokite kraujospūdį (norma 120/80 mmHg). Esant didesniam nei nurodytas kraujospūdis, išgerkite tabletę nuo kraujo spaudimo. Padidėjęs kraujo spaudimas gali būti priežastimi. Jei kraujavimas nesiliauna, o kraujospūdis normalus, kreipkitės į mūsų burnos chirurgijos centrą.

Venkite bet kokio aktyvaus fizinio krūvio (treniruotės, sunkių daiktų kilnojimas), karštų vonių bei pirčių.

Miegokite ant sveikos pusės šono.

Mityba

Dvi valandas po operacijos nevalgykite. Tą pačią dieną venkite grubaus bei karšto maisto. Jokios kavos bei alkoholio, nes pakėlę savo kraujospūdį, iššauksite kraujavimą! Kraujo skonio jutimas ir sekančią dieną po operacijos yra normalu.

Rūkymas

Rūkymo privalu atsisakyti, nes jis sutrikdo kraujotaką, komplikuotai gyja žaizdos ir padidėja infekcijos į operuotą sritį patekimo tikimybė.

Diskomfortas

Pooperacinis patinimas po danties rovimo paprastai būna nežymus. Jo išvengimui ar sumažinimui reikalinga šalčio terapija, kuri turėtų trukti apie 5 - 6 valandas. Šalčio terapijos metu skruostą šaldyti 15 min., po to seka 30 min. pertrauka ir vėl reikia kartoti nuo pradžių. Jei dedate ledą, dėkite jį per nestorą rankšluostėlį.

Pooperacinio skausmo malšinimui tinka visi įprasti vaistai (Ibumax, Ibuprom, Nimesil, Ketanov ir kt.) iš namų vaistinėlės, išskyrus ASPIRINAS, KURIS SKYSTINA KRAUJĄ.

Individuali burnos higiena

Pirmą dieną po operacijos dantų valymas turi būti atsargus ir su minkštu šepetėliu. Būtini skalavimai profesionaliais skalavimo skysčiais (Eludril, Listerine, Heksoral ir kt.) 5-6 kartus per dieną.

Po operacijos dantenos kraštai suartinti siūlėmis, kurios bus šalinamos po 14-21 dienų. Siūlai neturėtų būti pasidengę apnašu, kad nesukeltų apsunkinto gyjimo ir juos reikia valyti vandenilio peroksidu suvilgytu tamponėliu kol bus pašalinti.